Wydarzenia

Bezpieczny dzień Wszystkich Świętych

Dzień Wszystkich Świętych to zawsze dla policjantów czas wytężonej pracy. Tegoroczne święto na terenie powiatu stalowowolskiego przebiegło bezpiecznie, nie odnotowano żadnego zdarzenia drogowego.

Dzień Wszystkich Świętych to zawsze znaczne natężenie ruchu na naszych drogach. Dla policjantów to czas wzmożonej pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo. Wczoraj, 1 listopada funkcjonariusze prowadzili działania przede wszystkim w rejonie cmentarzy oraz na głównych ciągach komunikacyjnych.

Wczorajszy dzień pokazał, że dzięki wspólnym działaniom policjantów, a także ostrożności kierowców i innych uczestników ruchu, nie doszło na terenie powiatu stalowowolskiego do żadnego zdarzenia drogowego. W trakcie licznych kontroli trzeźwości nie odnotowano również osoby, która zdecydowałaby się wsiąść za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego za współpracę. To w dużej mierze dzięki Wam ten dzień przebiegł bezpiecznie. Wzmożonego ruchu spodziewamy się jeszcze w ciągu kilku najbliższych dni, dlatego zachowajmy czujność.

Powrót na górę strony