Wydarzenia

Dwa zderzenia drogowe na terenie miasta

Stalowowolscy policjanci pracowali na miejscu dwóch zdarzeń drogowych. Na ul. Poniatowskiego kierujący seatem potrącił rowerzystkę, a na ul. Leśnej motocyklista wjechał w drzewo. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów drogowych.

Wczoraj przed godz. 15, doszło do zdarzenia drogowego na ul. Poniatowskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem 28-latek, nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce, w wyniku czego doszło do jej potrącenia. 44-letnia kobieta została przewieziona do szpitala na badania. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Kolejne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło przed godz. 19. Jak ustalono, kierujący motorem 38-latek jadąc ul. Leśną, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy.

Na miejscu obu zdarzeń pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tych wypadków.

Wiosenna aura sprzyja podróżom jednośladami. W ostatnich dniach na drogach możemy ich spotkać coraz więcej. Bez względu na to jakim środkiem transportu podróżujemy zadbajmy o wzajemny szacunek i zachowajmy rozsądek. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami i bezpieczeństwo zależy od nas wszystkich.

Powrót na górę strony